Her Daim Güzelliğin Diğer Adı
Long Time Liner Uygulaması

Kalıcı Makyaj bir kadının gündelik yaşamının en önemli sorunu yani vakit problemini çözmesi açısından oldukça önemlidir. Kalıcı Makyaj ile vakit size kalırken gün daha uzun yaşanacak.

Kadınlar başta kendilerini iyi hissetmek sonrasındaysa bulunduğu ortamda alımlı ve bakımlı görünebilmek için günlük belli ritüellere sahiptir. Bir kadının yeni güne baştan ayağı hazırlanma süresi 1 saati bulurken, bu ritüelin belki de en çarpıcı basamağı olan makyaja günde ortalama 18 dakika ayırdığını biliyor muydunuz?

Kalıcı makyaj, kalıcı makyaj ankara, kalıcı makyaj tunalı, long time liner

Bu 18 dakika, özellikle çalışan kadınlar için hayatın koşuşturmacası içerisinde evden çıkmadan önce düzeltilen kaşlar, mini bir far uygulaması ve çekilen göz kalemini takiben trafikte en hızlısından sürülen bir ruj demek. Ki genellikle telaşla gerçekleştirilen bu ritüel, sürekli tazelenmek durumunda kalınan gelişi güzel makyaj anlamını da taşımaktadır. Özel bir davet veya düğün söz konusu ise, bu uygulamanın profesyonellere emanet edildiği ve saatlerin harcandığı etkileyici o makyajı silmek zorunda olduğunu bilmek de çoğu zaman üzücüdür. Etkisi uzun süreli olan ürünleri bulmaya ve onları denemeye ayırılan zamansa hiç hesaba katılmıyor bile.

Sürekli bir yere yetişebilme derdinde olduğumuz bu çağda, kadınların biraz olsun yükünün azalmasını dilediği şey oluyor makyaj. “Hep bakımlı ve güzel görünsem; ama bunun için bu kadar uğraşmasam” diye düşünebiliyor ve yeni metotları öğrenebilmek adına doğal görünümlü makyaj, 5 dakikada hızlı makyaj gibi önerilerle dolu yazılar okunuyor ya da videolar izleniyor.

Peki, hem doğal görünen ve hem de alımlılık sağlarken cildinizin sağlığını koruyacak uzun süreli bir başka uygulama olduğundan bahsedilseydi? Long-Time Liner Make-Up uygulaması ya da daha yaygın adıyla “Kalıcı Makyaj”, Alman bilim insanları tarafından geliştirilen ve aslında 25 yılı aşkın süredir hayatımızın içinde olan bir uygulama olarak bilinmektedir. Bu uygulamayla her kadının dileği olan “doğal ve kalıcı bakımlılık” gerçekleşmekte. Örneğin, simetrik kaşlar için ve doğru kaş tonunu bulmak için harcanan zaman ya da sürekli yanlış çekilen eyeliner tarihe karışmakta.

Ale’s Güzellik Salonu’nda tamamen doğal mineral boyalar kullanılarak gerçekleştirilen bu uygulama, cildin üzerine doğal pigmentlerin yerleştirildiği bir makyaj uygulamasıdır. Bu şekilde hem cildiniz için doğru renk tonlarında hem de sağlıklı ve kalıcı makyaj uygulaması gerçekleştirilmektedir. Kullanılan boyaların bitki özü minerallerinden elde edilmesi, %100 sterilize olması ve alerji testinden geçmesi uygulamayı hem güvenilir hem de sağlıklı kılıyor.

Ayrıca Long-Time Liner Make-Up uygulamasında sürprizlere yer yok. Uygulama öncesi ön çizim yapılarak kişinin kendisi ile yapılacak uygulama konusunda karar alınıyor ve uygulama bunun sonrasında gerçekleştiriliyor. Uygulama sonrasında ise yine eğitimli uzmanımız Elite Linergist Leyla Erdoğan tarafından kullanım ve kalıcı makyaj bakımı ile ilgili bilgilendirmeler yapılıyor. Uygulanan makyaj kullanım şekline bağlı olarak 1 ila 3 yıla kadar dayanıklılık gösteriyor.

Sizleri Long Time Liner – Kalıcı Makyaj uygulaması üzerine tüm sorularınız, fiyatlarımız ve diğer hizmetlerimiz için misafir etmekten mutluluk duyarız. Çünkü en büyük kazancımız, sizin mutlu olmanız.

kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj eğitimi, kalıcı makyaj fırsatları sorularınız için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Tunalı Ankara'da hizmetinizdeyiz.

Leyla ERDĞAN
Elite Linergist


BulutDanışmanlık whatsapp numarası