pevonia spa clinica pro womanpevonia spa clinica pro

pevonia spa clinica pro set

micro retinolPevonia Spa PRO Micro-Retinol™

Kadınlarda yıllar geçtikçe özellikle ciltlerinde yaşanan yıpranma gözle görülür hale gelmekte. Zamanla dış etkenlerinde etkisiyle elastikiyetini ve kaybeden ciltlerde en çok göze çarpan kusurlar ise kırışıklıklar, sarkmalar ve  pigmentasyon bozuklukları ile göze çarpıyor. Pevonia'nın  çalışmaları neticesinde, kadınlarda yaşlılığın etkisini minimize edebilmek adına ulaştığı son nokta ise Mikro Retinol.

Mikro Retinol'un etkisini en fazla  belirgin cilt bozuklukları ve anormal hücre fonksiyonları üzerinde göstermekte. Ciltte yaşanan sıkıntıları minimize eden Mikro Retinol, hücresel bozuklukları onarıp, sıradışı melanin aktivitesinde ve düzensiz pigmentasyonda, cilt yüzeyinde koruma eksikliğine karşı bir kalkan oluşturur. Ayrıca, cildin nem dengesini koruma konusunda da oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

Pevonia.  Mikro-Retinol serisi içeriğinde mikronize halde retinol parçacıkları bulundurmaktadır. Bu ufak parçacıklar cilt tarafından daha fızlı ve fazla emilerek, hızlı bir şekilde hücrelere nüfuz etmekte. 

Cildin alt tabakalarında kalan hücreler, retinolun etkisiyle yenilenerek, cildin yüzeyini yeniden yapılandırmakta ve ciltte meydana gelen kırışıkları minimize ederken, cilde dolgunluk ve canlılık katar. .

micro retinolEv Kullanım Ürünleri

Mikro-retinol Essential Temizleyici
Mikro-retinol Essential Tonik
Mikro-retinol Essential Serum
Mikro-retinol Essential Nemlendirici

 

Micro-Retinol Bakımın Faydaları

 

Mikro Retinol kullanımı sonrasında,
Mimik kırışıklıklarınız açılır.
Cildinizin elastikiyeti güçlenir.
Nem oranı artar,
Cilt yüzeyindeki pigmentasyonu dengeyerek, ciltteki renk farklılıklarını giderir, 
Yaşlanma etkilerine karşı cildi destekler,
 

 

 

 

Pevonia® Stem Cells Phyto-Elite™ Serisi
Benzersiz Sonuçlar İçin Daha Önce Kullanılmamış Bitkisel İçerikler

PEVONIA cilt yaşlanma döngüsünü tersine çevirmek için bitki kök hücre teknolojisinde çığır açmıştır. PEVONIA’nın en son ürünü Pevonia® Stem Cells Phyto-Elite™ cilt bakım serisi ile diğer ürünlerinde de olduğu gibi doğal içeriklerin gücünü kullanmıştır. Seri’de iki kök hücre kaynağının gücü birleştirilmiştir: Yüzyıllar önce onarıcı etkisi kanıtlanmış olan ARGAN AĞACI ve Avrupa coğrafyasında yetişen KARAKAFES OTU. Bu yeni formül sayesinde yaşlanmaya başlamış cilt onarılmakla beraber cildin yaşlanmasına karşı çözümler sunulmaktadır. Cilt yaşlanma sebeplerinin kökenine inerek dermis ve epidermis(2) tabakada aynı anda çalışan Pevonia® Stem Cells Phyto-Elite™ serisi Retinol, Kolajen, Elastin, ve Vitamin C gibi doğal onarıcıların tamamını içerik olarak birleştirmiş ve hücre onarımı ve yenilenmesinde standartları yükseltmiştir.

Kabin ve kişisel kullanım ürünlerinden oluşan Pevonia® Stem Cells Phyto-Elite™ serisi ileri derecede yaşlanma belirtileri gösteren olgun ciltler de bile sonuç verecek şekilde formüle edilmiştir.

 

RS2 Profesyonel maske uygulaması

Rosacea Nedir?

rs2_profesyonel_maske_uygulamasiRosacea'yı kısaca tanımlamak gerekirse; Kronik bir mikro dolaşım bozukluğu olarak adlandırabiliriz. Rosacea'nın en yaygın belirtileri ise, ciltte sürekli kızarıklık, genişlemiş kılcal damarlar yer alır. Zamanında tedavi edilmez ise ilerleyen aşamalarda ciltte papül ve püstüller oluşur.

Rosecea dikkate alınması gereken bir cilt rahatsızlığıdır. eğer zamanında önlemler alınmaz ise  ileri aşamalarda cilt üzerinde bazı kalıcı hasarlara neden olabilir.

Aşırı güneş ışını nedeni ile cildimizde oluşacak olan güneş hasarları  Rosacea’nın daha çok artmasına ve ilerlemesine olabilir.

 

 

RS2 konsantre ampül(5)
Seaweed Micro-toz (5 pouches)
Pamuklu gazlı bez maskesi (5)
Maske Tozu (5paket)

Ale’s Güzellik Salonunda kendinizi yeniden keşfedeceksiniz!

Bir kadının salonumuzdan mutlu olarak ayrılması, en büyük kazancımızdır.

Ale’s Güzellik Salonu/Tunalı

oxy_vital_mask

plantomer

LUMAFIRM

Lumafirm

Yaşlanan Cilt


BulutDanışmanlık whatsapp numarası