AWT akustik dalga terapisi

Akustik Dalga Terapisi

Acoustic Wave Therapy (Akustik Dalga Terapisi)'nin kısaltması olan AWT, selülit problemleri ve bölgesel incelme için kullanılan en yeni teknolojiler arasında yer alan bir tedavi türüdür. Selülit Tedavisi artık çok daha kolay.

Benzer şok dalgaları kullanılarak uzun yıllardır tıpta tedaviler uygulanmaktadır. Bu tedavi türüne yaklaşık 50 yıldır kullanılan böbrek taşlarını kırma yöntemini örnek gösterebiliriz. 

İnsan vücudundaki bazı sorunların şok dalgaları ile tedavi edilebildiğini keşfeden bilim adamları özellikle son 10 yıl içerisinde cilt sorunları konusunda da bu dalgalardan yararlanmaya başlamış ve AWT teknolojisi kullanan cihazlar ile selülit ve bölgesel incelme konusunda önemli aşama kaydedilmiştir. 

İnsan vücudunda yer alan dokuların zamanla yapısını kaybederek elastikiyetini kaybetmesi sonucunda, bir çok kadında selülit ve ciltte sarkma gibi istenmeyen önemli problemler ile karşılaşılmakta.

AWT teknolojisi, vücutta yer alan ve özelliğini kaybetmeye başlayan dokulara akustik dalgalar gönderilerek bu dokuların tamamıyle aktif edilerek yeniden eski özelliklerini kazanması ve bu sıkıntılar tamamen tedavi edilmesi yöntemidi.

AWT geçici bir uygulama olmayıp, başlı başına bir tedavi yöntemidir ve sonuçları da kalıcı sonuçlardır.

Özellikle selülit problemleri yaşayan kadınların tercih ettikleri ve alınan sonuçlar ile de başarılı olduğunu ispat eden bir AWT yöntemi, ayrıcı dokular içerisinde yer alan yağ kütlelerini ayrıştırarak hacimlerini düşürmesi nedeniyle de bölgesel incelmenin yanı sıra zayıflamaya da yardımcı bir yöntem olarak ön plana çıkıyor.

Son dönemlerde özellikle daha uygun fiyatlarla AWT uygulamaları yapıldığı sıklıkla dile getirilmekte. Ancak uygun olmayan düşük maliyetli cihazlar ile yapılan AWT uygulamalarının yarardan çok zarar getirebileceğini göz önünde bulundurarak, bu uygulamayı yaptırmadan önce iyi araştırmalı ve en doğru kararı vermelisiniz.

Uygulamanın yapılabildiği bölgeler nereler?

Kalçalar
Kolların iç kısımları
Bacaklar
Karın bölgesi
Yüz bölgesi

Siz değerli müşterimizin bu önemli sorunlarını gidermek adına Ale's Güzellik Salonu olarak uzman personelimiz ve en son teknolojiye sahip AWT cihazlarımız ile Tunalı Hilmi Caddesi/Ankara'da hizmetinizdeyiz.

Ale's Güzellik Salonu olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve memnumiyeti bizim için her zaman birinci plandadır. 

 

Ale’s Güzellik Salonunda kendinizi yeniden keşfedeceksiniz!

Bir kadının salonumuzdan mutlu olarak ayrılması, en büyük kazancımızdır.

Ale’s Güzellik Salonu/Tunalı


BulutDanışmanlık whatsapp numarası