Ale's Tunalı Güzellik Merkezi Kalıcı Makyajın profesyonel hizmet noktasıdır.

Bir güzellik salonu veya güzellik merkezi kadın ve erkekler için kozmetik tedavileri ile uğraşan yerlerdir. İngilizce'de beauty salon, beauty parlor, beauty parlour bazen ise beauty shop olarak adlandırılmaktadır. Sadece saç anlayışının dışında kaş kontür, kaş dizayn, kirpik, el ve ayak bakımı, cilt bakımı gibi bakımların yanında spa'ya, hatta sağlıklı zayıflama, selülit tedavisi gibi doğrudan veya dolaylı güzelliğe etkisi olan her alanda hizmet verebilmektedir.

Ale's Güzellik Salonu'da Ankara'da Ankara Güzellik Salonu veya Ankara Güzellik Merkezi olarak bu hizmetleri Ale's marka ve hizmet kalitesi ile sizlere sunmaktadır.

Bir güzellik salonu olarak meditasyon, oksijen tedavisi, çamur banyoları ve daha birçok hizmetler ile cilt sağlığı, yüz estetiği, ayak bakımı, tırnak manikür, aromaterapi, ilgili daha genel hizmet vermekteyiz.

Vücut için kullanılan çeşitli masaj teknikleri (güzellik ürünleri uygulama da dahil olmak üzere) cilde fayda sunan ve zihinsel ferahlamayı artırmak için popüler bir güzellik tedavisidir. Epilasyon ağda hizmetimiz de güzellik Tunalı Güzellik Salonumuzda sunulmaktadır.

Tırnak salonları olarak bilinen güzellik salonları gibi tırnaklarınız için manikür ve pedikür olarak tedavi sunuyoruz.

Tunalı Güzellik Salonu, Ankara Güzellik Salonu


BulutDanışmanlık whatsapp numarası