El Bakımı

Dünya ile aramızda bir köprü işlevi gören ellerimiz, çevremizle kaynaşmamızda adeta yardımcı görevi üstlenmektedir.

Cilt bakımı deyince çoğu insanın aklına yüzü gelir; ancak güzelliğin bir başka temsilcisi de ellerimizdir. Dünya ile aramızda bir köprü işlevi gören ellerimiz, çevremizle kaynaşmamızda adeta yardımcı görevi üstlenmektedir. Biriyle tanışmanızda veya anlaşmaya vardığınızda elini sıkarsınız. Uzun zamandır görmediğiniz biriyle karşılaştığınızda selamlaşmanın baş aktörü ellerinizdir. Sevinçli bir anda ya da üzüntülü bir durumda bu hissiyatı karşınızdakinin elini tutarak ona gösterirsiniz. Dış dünya ile temasımızda böylesine önemli  görevlere sahip olan ellerinize gereken önemi gösterip göstermediğinizi hiç düşündünüz mü?

Ellerimiz pek çok koşulda yıpranabilir. Günlük hayatımızda bulaşık yıkarken ya da herhangi bir deterjan ile temas ettiğinde zarar görebilir. Soğuk havada çatlamalar ve yaralar oluşabilir ya da tersine güneş ışınlarına fazla maruz kalması durumunda lekelenmeler oluşabilir.

Ellerimizdeki sertleşmeyi ya da yıpranmayı en aza indirgemek için belli kozmetik ürünlerini kullansak da bunlar yeterli olmayabilir. Kimi zaman internetten veya çevremizden öğrendiğimiz bakım kürlerini de uygulayabiliriz. Yine de bu uygulamalar günün kurtarıcısıdır çoğunlukla, uzun sureli değildir.

Ale’s Güzellik Salonu Tunalı’da uzmanlarımız vücudumuzun bu temel aracını daha etkli kullanmak, zararlı etkilerden korumak ve her zaman yumuşacık, ışıl ışıl olmasını sağlamak için sizlere en doğru hizmeti sunmakta.

Çünkü en büyük kazancımız sizin mutlu olmanız.

Elite Linergist Leyla ERDOĞAN


BulutDanışmanlık whatsapp numarası