HYDRASOUND

Hidro sıvı basınçlı vakum ünitesi ve oksijen ile cilt derinlemesine temizlenirken, siyah noktalar ve kirden arındırılır, canlanma ve yenilenme sağlanır.

Kadınlar hızlı bakım, anında güzellik ve kalıcı değişim ister. Artık bu isteklerine cevap verebilecek Hyragold var. Hidro sıvı basınçlı vakum ünitesi ve oksijen ile cilt derinlemesine temizlenirken, siyah noktalar ve kirden arındırılır, canlanma ve yenilenme sağlanır. Ultrasound masaj ile yaşlılık belirtileri geciktirilir.

HYDRAGOLD sistemi:

Hidro sıvı vakumlu temizleme, Oksijen sprey, Sıcak-soğuk, Oksijen maskesi, Plazma, Bipolar Radyo frekans + farklı başlık metotları ve Elmas dermabrazyon + sıvı vakumlu olmak üzere 7 aşamadır.

Güneş, rüzgar, klorlu sular, kirli hava, psikolojik bozukluklar, kötü beslenme, alkol ve sigara gibi faktörler cildinizin bozulmasına ve erken yıpranmasına neden olur. Bu olumsuz etkilerin cildinizde yarattığı kaosu ortadan kaldırmak için sizi yeni nesi bakım sistemleri ile tanıştırıyoruz. Tek seansta sıfır yan etki ile yüzünüzdeki ölü deri alınacak, cildiniz yeni doğmuş bebeğin cildi gibi ışıl ışık görünürken aynı zamanda ipeksi bir yumuşaklığa kavuşacak.

Yaşlanmayı engelleme, ince çizgi ve kırışıklıklarda azalma, cilde sağlıklı görünüm kazandırma,
Yaşlılık lekeleri veya çiller gibi pigmentasyonda azalma,
Yüz derisinde sıkılaşma ve şekillenme elastikiyetini kaybetmiş olgun ciltler için mükemmel
Pigment lezyonu leya IPL (Intense Pulse Light - Yoğun Titreşim Işığı) yanığı gibi travma geçirmiş ciltler

hydragold ankara

Medikal Cilt Bakımı, Hifu Ankara


BulutDanışmanlık whatsapp numarası