Kıl Tekniği ile Kalıcı Kaş Kontür

Yıpranmış, seyrelmiş, belirginliğini yitirmiş kaşlardan kıl tekniği ile kalıcı kaş kontür sayesinde Kendine Güven moduna geçmek için Leyla ERDOĞAN Tunalı’da Ale’s Güzellik Salonunda hizmetinizde

Erken başlayan bir gün, kahvaltıya dahi ayrılamayan vakit, yoğun tempo, bitmeyen koşuşturma, günün telaşesi... Umarım akşama biryerlere davetli değilsinizdir. Sabah vakit ayıramadığınız makyaja akşamınızda hiç yer veremezsiniz.

Kıl tekniği kaş, Kaş kontur, Kalıcı kaş, Tunalı Güzellik Salonu

Veya... Çalışma hayatınızda yoğun bir temponuz olmasa dahi saatlerce makyaj masasında oturmak istemiyor olabilirsiniz. Kendinize hergün aynı sürede aynı özeni gösteremeyebilirsiniz.

Sürekli bakımlı olmak, çekici görünmek... Ama bunun için çokta fazla vakit harcamamak.

İşte bu noktada kıl tekniği kaş bakımınızın imdadına yetişiyor. Kıl tekniği kaş yönteminde yapılan kalıcı kaş kontür ile kalıcı kaş sahibi olmak, karşınızdaki insanları canlı kaşlarınızla bir bakışta etkilemek çok mümkün.

Kıl tekniği ile kaş kontürü yaptıranlar uygulamadan o kadar memnun olmaktadırki tek problemleri neden böyle bir uygulama ile bu kadar geç tanıştıklarıdır. Kıl tekniği zararları olmayan ağrısız sızısız, canınızı yakmayan bir yöntemdir.

Hamile kadınlarda ilk üç ayı geçirdikten sonra yine doktorlarının kontrolünde bu yöntemi kullanabilirler.

Kıl tekniği ile kaş kontürü sonrası günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ancak çok fazla güneş görmemeniz, hamam-sauna gibi çok sıcak ortamları bir hafta gibi bir süre ile tercih etmemeniz önerilir.

Kıl tekniği ile kaş yapımı sonrasında hafif deri atması veya kızarıklıklar görülebileceği gibi kısa sürede geçtiğini izleyebilirsiniz. İşlemler neticesinde kanama olmadığı için kabuk bağlama gibi bir durum söz konusu değildir. Bu durum sizin günlük aktivitelerinize engel değildir.

Kalıcı kaş yapımı fiyatları güzelliğiniz ve sağlığınız karşısında önemsenmeyecek bir husustur. Bu noktada önemseyeceğiniz husus kendinizi profesyonel ellere teslim etmenizdir.

kontür kaş zararları, kaş kontür fiyatı, kaş kontürü ne kadar kalır soruları için mutlaka bizi arayınız!

Leyla ERDOĞAN ile Ale's Güzellik Salonu Tunalı ANKARA'da kalıcı makyaj uygulamaları ile hizmetinizde.


BulutDanışmanlık whatsapp numarası