Kalıcı Makyaj Nedir?

Mikro Pigment uygulaması kullanım ve sonuç özelliği ile kalıcı makyaj olarak dilimze oturmuş durumdadır. Mikro, sterilize edilmiş ve kullan-at bir iğne ile natürel ve mineral barındıran renklerin deri yüzeyinin en üst tabakasının hemen altına enjekte edilmesi ile yapılmaktadır. Bu tekniğin özelliği alerjik olmamasıdır. Katkı veya koku maddeleri içermemektedir. Ciltlerde özellikle yüz ve vücut kullanımına yönelik olarak tasarlanmıştır. Kalıcı Makyaj ile dövme zaman zaman birbirine karıştırılabilmektedir. Kalıcı makyajı daha çok kozmetik-dövme olarak düşünebiliriz. Kalıcı Makyaj ile kaş, göz ve dudaklarda kendi cilt rengimiz ile uyumlu sonuçlar alabileceğimiz gibi ciltteki ufak kusurları da örtebiliriz. Şekil bozukluğu kusurlarının üstesinden gelinebilir. Kalıcı makyaj ile düzgün bir cilt, bakımlı ve genç bir görünüşe sahip olmak elinizde.

Kalıcı Makyaj elbetteki adı kadar kalıcı değil. 2-3 sene sonunda cildin kendini yenilerken enjekte edilen pigmentleri kaybetmektedir. Tabi bu cilt tipi ile bağımlı bir durum.

Burada bilinmesi gereken en önemli nokta ise kullanılan boya maddelerinin organizmaya, cilde, vücuda kesinlikle zararının olmamasıdır.

Ale's Güzellik Merkezi - Tunalı Çankaya ANKARA

Ankara Güzellik Salonları

 


BulutDanışmanlık whatsapp numarası