Kalıcı Makyaj

Kullanılan cihazların modern olması, malzemelerin steril ve doğal yani sağlıklı olması ve elbette işin ehli profesyonellerle çalışılması kıl tekniği ile kalıcı makyajın olmazsa olmazlarıdır.

Kalıcı makyaj, kıl tekniğiKadınların kalıcı makyaj tercihini eskiden dolgu ve dövme karşılamakta idi. Kadınların daha doğal nasıl görünürüm sorusuna cevap arayan teknoloji de günümüze yaklaşırken hem daha doğal görünme hem de bunu daha doğal yollarla yapabilme imkanlarına da karşılık vermeye başladı.

Kıl tekniği olarak ağzımıza da dolanan bu yeni teknikte kaşın renk ve kıl yapısına uygun seçilen pigmentler ile yine kişinin yüz şekli ile kaş yapısına uygun olarak kaşların yeniden estetik bir şekilde yapılandırılmaktadır.

Kullanılan cihazların modern olması, malzemelerin steril ve doğal yani sağlıklı olması ve elbette işin ehli profesyonellerle çalışılması kıl tekniği ile kalıcı makyajın olmazsa olmazlarıdır.

Gerek modayı takip etmek gerekse sadece güzelliğini kalıcı hale getirmek için başvurulan bu yöntemleri uygulattırırken mağdur olan pek çok kadın vardır. Kalıcı makyaj öncesi sonrası ile bir bütün halinde tamamen sizlerin yararına bir uygulama olmaktan çıkmasın.

Sizlerin doğru adresleri tercih ettiğinizi düşünerek bu yöntemlerle ilgili sık sorulan sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Öncelikle bilmeniz gereken doğal kıl yapınızı korumanız gerektiğidir. Her ne kadar sizi doğal gösterecek olsa dahi ve ne kadar kalıcı olursa olsun kıl tekniği nihayetinde bir makyajdır. Hiç birşey doğalından güzel olamaz, ihtiyacınıza karşılık veremez. Bu işlemler gerek estetik kaygı gerekse sağlık sorunları nedeni ile görüntü güzelleştirici anlamında kullanılır.

Çeşitli sebeplerden dolayı da kalıcı makyaj yaptırmaya karar verdiniz. Kemoterapi gören hastaların dahi steril ortamlarda uygulatabileceği yöntemlerdir. Tabi elbette doktorunuza da danışmayı ihmal etmeyiniz.

Uygulamaların kalıcılığı yaşınıza ve tabi cilt yapınıza göre değişecektir. Kalıcı makyajın yapıldığı yere göre 2-5 yıl arasında süren kalıcılıklar sizleri memnun edecektir.

Kalıcı makyaj fiyatları işlemin yapılacağı bölgeye ve ihtiyaca göre farklılık gösterecektir. Sizi analiz etmeden verilen her fiyat yanıltıcıdır. Ve de sağlığınız ucuza getirilecek veya fiyatla mukayese ettirilecek ticari bir mal değildir.

Hatlarınızı belirleme, belli hatlarınıza hatta güzelliğinize yön verme imkanına sahip olacaksınız.

Canınızı yakmayacak kalıcı makyaj uygulamaları ile ne olduğunu hemen belli eden ve doğal görünmeyen dövmeyi birbirine karıştırmayınız.

Ankara kalıcı makyaj uygulamaları için Tunalı'da Ale's Güzellik Salonu hizmetinizde. Fiyatları dert etmeyin. Kalıcı


BulutDanışmanlık whatsapp numarası