Kaş Kontür, Kıl tekniği ile Kalıcı KaşKaş Kontür mükemmelliği sizin tamamen daha dramatik, duygusal ve unutulmaz görünmenizi sağlar, yüzünüzün ifadesini değiştirebilir. Bu nedenle yeni güzellik trendleri herkes için doğru tanımlanlanmış kaş modelinin kıl tekniği ile doğal ve şık görünümler için hızlı bir şekilde tekrar nasıl büyütüleceğini öğrenmek için çalışıyor. Herkesin gür kaşları olmayabilir. Ve makyaj ürünleri, araçları ve makyaj uygulama becerisi bu durumu kurtarmak için burada. Eğer hala çare değil yakınmak peşinde iseniz artık bu sizin probleminiz.

Kaş Kontür Nasıl Yapılır?

Far veya kalem yardımı ile kaş kontür uygulamasının ön çizimi yapılır. Buradaki amaç işin sonunda kötü süprizlerle karşılaşmamaktır. Kaşın şekli belirlenip müşteri onayı alındıktan sonra asıl işleme geçilir.

Tek kullanımlık iğneler ile kimyevi madde içermeyen bitkisel boyalar cildin en üst katmanı olan epidermis altına enjekte edilerek yapılan işlemdir.

Kaş kontür kıl tekniği adı verilen bir yöntemin kaşa uygulanan şeklidir.

 

Kaş Kontür Modelleri

Kaş kontür modelleri yüze, bakışa göre kişiseldir. Uzmanlarımızın size özel çizdiği tasarım beğenilmeden, onay alınmadan asıl işleme geçilmemektedir.

 

Kalıcı Kaşlar

Bir bayanın göze çarpıcılığı kaşlardan başlar. İfadenin anlam bulması için çarpıcı kaşlara ihtiyaç vardır. Bazen binlerce kelimenin yüzlerce cümlenin yapamadığını yapar bir kaş.

Peki her kaş güzel midir? Her kaş can alır mı?

Ya da daha güzel bir soru ile... Canı alınmış kaşlarıma yeniden hayat vermek mümkün mü?

Etkileyici kaşlara sahip olmak, daha da önemlisi kalıcı kaş sahibi olmak mümkün mü?

Kaş kontürü ile kalıcı kaşlara sahip olmak mümkün tabiki.

 

Kıl Tekniği

Kıl Tekniği sayesinde hayaller geçerli oluyor. Kıl Tekniği Ales Güzellik Salonunda tüm Ankaralı bayanlara istenen kaşlara sahip olma imkanı veriyor.

Ankara'da kaş kontürü yaptıranlar şu an mutlu kadınlar portföyümüzü oluşturuyor. Aralarında yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ankara Kaş kontürü fırsatlarını yakalamak istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin. Bizler doğal kaş kontürü için bizler buradayız.


BulutDanışmanlık whatsapp numarası