Lenf DrenajÖzellikle orta yaş sonrasında kadınların en önemli sorunları arasında yer alan Selülit sorununun, son dönemlerde yeni gelişen yöntemlerle tedavisi mümkün hale gelmiştir.

Vücuttaki dolaşım bozuklukları sonucunda kan ve lenf dolaşımında yaşanan aksaklıklar neticesinde ortaya çıkan ve kadınların korkulu rüyası haline gelen selülit problemi, sorunlu bölgeler üzerine uygulanan Pressoterrapi yöntemi ile büyük ölçüde çözülebilmektedir.

Pressoterapi ile vücudunuzdaki lenf bölgelerinizden başlayarak uygulanan basınç masajı neticesinde sorunlu bölgelerinizdeki dolaşım bozukluklarınız giderilir ve bu bölgelerde oluşan ödem ve tıkanmaların açılması sonucunda selülit ve ödem gibi önemli problemlerinizden sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Pressoterapi yöntemi selülit problemlerimin yanı sıra çeşitli ameliyatlar sonrasında oluşan ödemin giderilmesi, zayıflama sırasında yaşanan ödemlerin giderilerek daha rahat bir zayıflama süreci geçirilmesinin yanı sıra uygulama yapılan bölgelerde cilt yapınızda ve kalitenizde ki artış ve sıkılaşma ile de güzelliğinizin bir parçası olacaktır.

Sizleri bu önemli problemlerinizden kurtulabilmek adına ilk adımı atmak üzere Tunalı Hilmi Caddesinde hizmetinizde olan Ale's Güzellik Salonumuza bekliyoruz.

Ale’s Güzellik Salonunda kendinizi yeniden keşfedeceksiniz!

Bir kadının salonumuzdan mutlu olarak ayrılması, en büyük kazancımızdır.

Ale’s Güzellik Salonu/Tunalı.


BulutDanışmanlık whatsapp numarası