2014 - Güzellik Forumu Ödülü

Würtenberger 2014 yılında Almanya çapında kozmetik sahasında çalışan firmaları temsilen Güzellik Forumu Ödülü çalışmasını yaptı. Bu çalışma ile hedeflenen hizmet ve yenilik hususunda pazarın liderini ortaya koymaktı. LONG-TIME-LINER® bu araştırma neticesinde en üst ödüle layık görülüp Baden-Baden'de kalitesini otoriteye kanıtlamış oldu.

2013/2014 - Okur Tercihi Ödülü

Kozmetik dünyasının 11 kategori üzerinden en başarılı isimlerini iki yıl süreyle belirleyen Güzellik Forumu kararını açıkladı.Nitelikli uzmanların araştırmalarına dayanarak açıklanan listeye üst üste üçüncü defa adını yazdıran LONG-TIME-LINER Kalıcı Makyaj kategorisine ambargo koymuş gibi görünüyor. 20 yıldan fazla bir süredir kozmetik dünyasının lokomotifi olan şirket sadece adını 3. defa tescillendirmiş oldu

Prix ​​d'honneur de la beauté

Güzellik Forumu (The Beauty Forum) tarafından kozmetik dünyasının seçkin üyelerine verdiği Yaşamboyu Başarı Ödülünü alan LONG-TIME-LINER kurucusu Waltraud Kuffner, aldığı bu onur liyakatı ile başarısını tescillemiştir. Güzellik Yayıncılık Başkanı olan Prof. Dr. Jürgen Volpp'ten aldığı ödülünü alırken yaptığı konuşmasında mutlu ve gururlu olduğunu ifade etmiştir..  


BulutDanışmanlık whatsapp numarası