Bölgesel zayıflama konusunda en güvenilir yöntem olarak öne çıkan Thermolipo (Radyofrekans), kadınlar arasında selülit  ve bölgesel kilo problemleri konusunda en çok tercih edilen yöntemlerden biri olarak öne çıkıyor.

Radyo frekanslarının yardımıyla dokulara nüfuz ederek, özelliğini kaybetmiş dokuları yeniden canlandıran Thermolipo, farklı dalgalardaki radyo frekansları ile derideki kolajen miktarının arttırarak cildin yenilenmesini sağlarken, dokuların farklı derinliklerine de ulaşarak etkisini yükseltir.

Ale's Güzellik Salonunda uzmanlarımız tarafından, lokal kilo fazlalıklarınıza veya selülit problemlerinize yönelik sorunlu alanlarınız belirlenecek ve bu duruma göre de Thermalipo tedaviniz planlanacaktır.

Thermalipo radyofrekans

Avrupa'nın önemli kliniklerinde testlerden geçen ve başarısını ortaya koyan Thermolipo yöntemi ile aynı anda selülit probleminiz, bölgesel incelme ve vücunuzda meydana gelen sarkmaların toparlanması amacıyla aynı anda tedavi görebilirsiniz.

Güvenli, hassas ve tüm bunların yanında hiç bir acı hissi yaşamayacağınız Thermolipo yöntemi ile,  karın, bel çevresi, basen, kol ve bacak gibi bölgesel kilo problemi yaşadığınız bölgelerinizde alınacak sonuçlara çok şaşıracaksınız.

Ale's Güzellik Salonunda son teknoloji cihazlarımız ve uzmanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin bu önemli problemlerini Thermolipo yöntemi ile 3-4 ay içerisinde uygulayacağımız yaklaşık 10-12 seans ile güvenli ve acısız bir şekilde çözebileceğimizi taahhüt ediyoruz.

Ale’s Güzellik Salonunda kendinizi yeniden keşfedeceksiniz!

Bir kadının salonumuzdan mutlu olarak ayrılması, en büyük kazancımızdır.

Ale’s Güzellik Salonu/Tunalı


BulutDanışmanlık whatsapp numarası