İnce bir beden yeni bir SEN!
AWT – Vücut Bakımı ve Zayıflama

AWT Akustik Dalga Tedavisi hem zayıflama sorununa yardımcı oluyor, hem de selülit tedavisinde ve bölgesel incelmede de etkili sonuçlar sağlıyor.

Çağımızın güzellik tanımı doğallığı, inceliği ve fit bir vücuda sahip olmayı içinde barındırıyor. Son yıllarda da kadın ya da erkek her birey, sağlıklı bir yaşamın fazla kilolara elveda demek olduğunu biliyor ve buna göre hareket etmeye özen gösteriyor. Örneğin bel çevresi kalınlığının kalp krizi riskini arttırdığı klinik araştırmalarla kanıtlanmış bir durum.

Hem güzel hem de sağlıklı bir vücuda sahip olmak, hastalık riskini aza indirgemek, kadınların selülitlerinden kurtulması için aktif yaşamın ve düzenli beslenmenin önemiyse apaçık ortada. Nitekim pek çok insan bu farkındalığa rağmen hayatın koşturmacasında bu iki adımı atmak için yeterli vakit ayıramamakta. Bu durumda hem ağrısız hem de uzun seanslar gerektirmeden imdadınıza yetişecek bir yöntemi öğrenmek istemez misiniz?

Akustik Dalga Tedavisi (Acoustic Wave Therapy) zayıflama sorununa kolaylıkla yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda selülit tedavisinde ve bölgesel incelmede de etkili sonuçlar sağlıyor. Akustik Dalga Tedavisi ya da kısa adıyla AWT, özellikle karın yağları ve bel çevresi için tercih edilmekte. Bölgesel yağların parçalanmasını sağlayan bu sistem bedeninizdeki özelliğini kaybeden dokuların 6-10 cm derinliğine ulaşacak şekilde gönderilen mekanik dalgalar sayesinde tam aktivasyonunu sağlar.

Vücuda enerji verilmez, cilt üzerine uygulanan bu titreşimler ile bölgesel incelmeyi kolaylaştırır. Aynı zamanda cildin yapısını da yenileyerek gerginliğini yeniden kazandırır ve selülitlerinizden kurtulmanıza yardımcı olur. Cihazın değiştirilebilir başlıkları kişinin incelme problemi ve selülit derecesine göre uygulama yapılmasını da kolaylaştırmaktadır.

Her hangi bir yan etkisi bulunmayan bu yöntemde zahmetsiz ve acısız incelme sağlayabilir, çok kısa sürede istediğiniz vücuda ulaşabilirsiniz. Sistemin en büyük avantajı uzun seanslar gerektirmemesi ve metabolizmayı da hızlandırmaya yardımcı olarak kilo kaybını kolaylaştırması. Yine bu uygulamanın güvenilirliğini kanıtlayan bir başka nokta ise kasları kuvvetlendirmek adına fizik tedavide de uygulanan bir sistem oluşu.

Kilolarından kurtulmak isteyenlerdenseniz, son teknoloji cihazlar ile donatılmış Ale’s Güzellik Salonu Ankara’da sizlerin hizmetindeyiz. Tunalı'da Güzellik Salonumuza bekliyoruz.

Sizleri Ale’s Güzellik Salonu’nda AWT – Akustik Dalga Terapisi uygulaması üzerine tüm sorularınız, fiyatlarımız ve diğer hizmetlerimiz için misafir etmekten mutluluk duyarız.

Çünkü en büyük kazancımız, sizin mutlu olmanız.

Elite Linergist Leyla ERDOĞAN


BulutDanışmanlık whatsapp numarası